İDTM İş Merkezi

1999 yılında inşa edilen İDTM İş Merkezi, gerek lokasyon, gerekse teknik donanım ve sunduğu kaliteli hizmet ile günümüzün en tercih edilen iş merkezleri arasındadır.

İDTM İş Merkezi, İstanbul'un artan çalışma ofisi ihtiyacını karşılamak amacı ile yapımı gerçekleştirilmiş seçkin bir iş merkezidir. Toplam 180 dönümlük bir araziye yayılan iş merkezi, içinde 17 adet ofis katı olan 3 ayrı blok ve birbirine geçişleri bulunan 3 adet çarşı katından oluşmaktadır.

Her blokta 43 dükkan, 115 ofis olmak üzere, İş Merkezinde toplam 130 dükkan, 346 ofis vardır. 95.000 m2 toplam inşaat alanına sahip İş Bloklarında kiralanabilir ofis ve çarşı alanının net toplam 67.000 m2'dir. 1250 araç kapasiteli otoparkımız kiracılarına, 750 araç kapasiteli otoparkımız iş merkezimize gelen misafirlerimize İstanbul'un diğer iş merkezlerinde kolay bulamayacakları bir otopark avantajı sunmaktadır.

7/24 hizmet veren İDTM İş Merkezi, ileri otomasyon, yangın ve güvenlik sistemleri ile günümüz ihtiyaçlarına modern çözümler getirmektedir. Havalimanına, E5 ve TEM Otoyollarına kolay erişim ve direk metro bağlantısı İş Merkezine ulaşımı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Çarşı Katı

İDTM İş Merkezi'nin Çarşı katı, hem kiracılarının, hem de ziyaretçilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıdadır.

18.000 m2 alana sahip çarşı katlarında Garanti Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Starbucks, Etiler Marmaris, CarrefourSA, İTO İDTM Hizmet Birimi, İTO softITo Yazılım-Bilişim Akademisi gibi Türkiye'nin önemli markalarının yanısıra pek çok işletme kiracı olarak bulunmaktadır. Flygarden Restoran, Mid Cafe, A’la Pide, Sedir Restaurant, No 24 Restoran, Kahve Vadisi yiyecek ve içecek hizmeti sunmakta, ek olarak çarşı katlarında Ortak Sağlık Birimleri, Eczane, Araç Kiralama Ofisi, Çiçekçi, Bay/Bayan Kuaförü, Kurye Birimi, Lostra Salonu, Kırtasiye/Bijuteri, Seyahat Acentesi ve Pilates /Fitness Salonu hizmet vermektedir.

Mesafeler

  • İstanbul Havalimanı - 42 km/35 dakika
  • Bakırköy Deniz Otobüsleri -12 km/15 dakika
  • Ataköy Marina - 9.2 km/15 dakika
  • Sabiha Gökçen Havalimanı - 68 km/60 dakika
  • Ataköy-Şirinevler Metrobüs Durağı - 4.7 km / 10 dakika
  • Ataköy Metro Durağı - 3 km / 10 dakika
  • Marmaray Yeşilyurt – 3,9 km / 15 dakika